dom tagged posts

W jaki sposób rozliczyć pit 11? Co okazuje się być tutaj bardzo przydatne? O jakich rzeczach koniecznie wiedzieć?

Agent
Pit 11 jest informacją o zarobkach oraz wszystkich zaliczkach względem podatku dochodowego, musi być ona sporządzona przez płatnika oraz dostarczona podatnikom, jak również urzędowi skarbowemu odpowiedniemu dla takich podatników w terminie do końca lutego kolejnego roku podatkowego.


Firmy zatrudniające ludzi, jakie są odpowiedzialne za pit za 2016 powinny skorzystać z formularza pit 11 z numerem 23, który wystawia się w stosunku do przychodów oraz dochodów otrzymanych od dnia 1 stycznia 2016.
Czytaj więcej

Co na co dzień możemy zrobić bez opuszczania mieszkania?

online
XXI wiek przyniósł wiele usprawnień. Bez opuszczania domu można dzisiaj zrobić naprawdę wiele rzeczy – rozpoczynając od edukacji, troski o zdrowie, a na kupowaniu prezentów lub odzieży skończywszy. Współczesne media sprawiły, że żyje się wygodniej. Za sprawą szybkiego rozwoju internetu człowiek ma możliwość edukować się, zdalnie pracować, robić zakupy, płacić zobowiązania, plotkować ze znajomymi ze szkolnej ławy a nawet szukać sobie towarzysza życia bez ruszania się sprzed komputera.
Czytaj więcej

Elektroniczne rozliczenie pit zezwala uniknąć przeróżnych pomyłek

rozliczanie podatku
W urzędach do tej chwili było się wiele godzin, zwłaszcza kiedy byliśmy zmuszeni oddać jakieś dokumenty, które oddawali wszyscy inni obywatele. Przez to właśnie warto wykorzystywać z przeróżnych ułatwień, które sprawiają, że wszystko mamy szansę zorganizować znacznie szybciej i to zazwyczaj, bez potrzeby wychodzenia z domu.
Czytaj więcej