wypełnianie tagged posts

Wypełnianie PIT-ów nie musi być czasochłonne! Internet oraz pomocne pragramy, dzięki którym łatwo poradzimy sobie z PIT-ami

deklaracja podatkowa
Gdy nadchodzi czas uzupełniania PIT-ów, rozmyślamy nad tym w jaki sposób najszybciej dopełnić wszystkich formalności. Jest kilka sposobów na to, żeby nie musieć stać w kolejkach w urzędzie oraz zdążyć przed terminem dostarczenia dokumentów. Niektórzy z nas mają kłopoty z wypełnianiem deklaracji PIT. Z pozoru nieskomplikowane zadanie może skończyć się wieloma pomyłkami.
Czytaj więcej

Rozliczenia przez internet oraz ich zalety

podatki
Od kilku lat możemy rozliczać PIT przez Sieć, tyczy się to rozlicznych formularz podatkowych, w szczególności nieraz wypełnianego PIT-37. Jednakże mnóstwo osób do tej pory nie korzysta z tej postaci rozliczenia, wobec tego obecnie zachęcimy do rozliczeń internetowych, podając ich najistotniejsze atuty.
Czytaj więcej

Pity 2015 online trzeba złożyć

pit, kalkulator i długopis
Ponieważ przybliża się koniec roku, powinniśmy zastanowić się nad tym, w jaki sposób wypiszemy swoje pity. Czy wykonamy to sami przy zastosowaniu właściwie opracowanych programów, które udostępnione okazują się być w sieci, czy może zlecimy to jakiejś sprawdzonej księgowej, która zajmuje się tego rodzaju sprawami?
Czytaj więcej